nieuwe indeling voor volgend seizoen

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Go down

nieuwe indeling voor volgend seizoen

Bericht  Stef op wo jul 30, 2008 8:36 am

La Ligue Nord - Pas-de-Calais de football et le District maritime nord ont communiqué la composition des groupes seniors pour la saison 2008-2009. > En Ligue, la première journée de championnat se déroulera le dimanche 24 août. > En district, la première journée se déroulera le dimanche 31 août. > La composition des groupes de quatrième division n'est pas encore connue.

HONNEUR Saint-Omer, Cambrai, Saint-Amand, Aire-sur-la-Lys, Le Touquet, Douai, Templeuve, Maubeuge, Lesquin, Wasquehal 2, Grande-Synthe, Béthune, USL Dunkerque 2, Boulogne 2, Loon-Plage.

PROMOTION HONNEUR Audruicq, Ascq, Santes, Calonne-Liévin, USL Dunkerque 3, Seclin, Noeux-les-Mines, Mouvaux, Haubourdin, Guînes, Marck 2, Saint-Omer 2.

PROMOTION HONNEUR RÉGIONALE Boulogne-Conti, Outreau, Longuenesse, Loon-Plage 2, Boulogne 3, Gravelines 2, Neufchatel, Marquette, Blériot, Grande-Synthe 2, Bailleul, Bergues.

RÉGIONALE Guînes 2, Bourbourg, Calais Pascal, Loon-Plage 3, Grand-Fort-Philippe, Bray-Dunes, Rinxent, Esquelbecq, Malo, Boulogne Aiglon, Oye Plage, Marck 3.

EXCELLENCE Arnèke, Cappelle-la-Grande, Ghyvelde, Téteghem, Grand-Fort-Philippe 2, Saint-Pol-sur-Mer, Petite-Synthe, Leffrinckoucke, Wormhout, Bergues 2, Armbouts-Cappel, US Coudekerque.

PREMIÈRE DIVISION Poule A : Millam, Loon-Plage 4, Dunkerque sud, Bray-Dunes 2, ASA Grande-Synthe, Bourbourg 2, O Grande-Synthe 3, Ghyvelde, Malo 2, Gravelines 3, Fort-Mardyck, Mardyck.

Poule B : Bavinchove, Houtland, Uxem, Warhem, Steenvoorde, Rexpoëde, Quaedypre, Grande-Synthe AMAL, Cappelle-la-Grande 2, Bergues 3, Zégerscappel, Bollezeele.

DEUXIÈME DIVISION Poule A : US Coudekerque 2, Rosendaël, Leffrinckoucke 2, Petite-Synthe 2, Téteghem 2, Hondschoote, Bourbourg 3, Uxem 2, Cappelle-la-Grande 3, Dockers Dunkerque, Socx, RC Coudekerque.

Poule B : Bierne, Pitgam, Armbouts-Cappel 2, Arnéke 2, Esquelbecq 2, Wormhout 2, Herzeele, Steenvoorde 2, Steene, Looberghe, Noordpeene/Zuytpeene, Zégerscappel 2.

TROISIÈME DIVISION Poule A : Spycker, USL Dunkerque 4, Craywick, Gravelines 4, Saint-Pol-sur-Mer 2, Grand-Fort-Philippe 3, Loon-Plage 5, Rosendaël 2, Malo 3, Fort-Mardyck 2, Dockers Dunkerque 2, Brouckerque.

Poule B : Ghyvelde 3, Cappelle-la-Grande 4, Hoymille, Téteghem 3, Petite-Synthe 3, Hondschoote 2, Warhem 2, Morins, Bray-Dunes 3, Killem, Bergues 4, Bierne 2.

Poule C : Noordpeene/Zuytpeene 2, Esquelbecq 3, Cassel, Rexpoëde 2, Herzeele 2, Oost-Cappel, Armbouts-Cappel 3, Houtland 2, Bavinchove 2, Nieurlet, Bollezeele 2, Lederzeele.
avatar
Stef

Aantal berichten : 635
Registration date : 05-03-08

Profiel bekijken http://community.webshots.com/user/stefvdd

Terug naar boven Go down

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven

- Soortgelijke onderwerpen

 
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum