Frans-Vlaanderen in het Nederlands - La Flandre française en Néerlandais
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.

nieuwe indeling voor volgend seizoen

Ga naar beneden

nieuwe indeling voor volgend seizoen Empty nieuwe indeling voor volgend seizoen

Bericht  Stef op wo jul 30, 2008 8:36 am

La Ligue Nord - Pas-de-Calais de football et le District maritime nord ont communiqué la composition des groupes seniors pour la saison 2008-2009. > En Ligue, la première journée de championnat se déroulera le dimanche 24 août. > En district, la première journée se déroulera le dimanche 31 août. > La composition des groupes de quatrième division n'est pas encore connue.

HONNEUR Saint-Omer, Cambrai, Saint-Amand, Aire-sur-la-Lys, Le Touquet, Douai, Templeuve, Maubeuge, Lesquin, Wasquehal 2, Grande-Synthe, Béthune, USL Dunkerque 2, Boulogne 2, Loon-Plage.

PROMOTION HONNEUR Audruicq, Ascq, Santes, Calonne-Liévin, USL Dunkerque 3, Seclin, Noeux-les-Mines, Mouvaux, Haubourdin, Guînes, Marck 2, Saint-Omer 2.

PROMOTION HONNEUR RÉGIONALE Boulogne-Conti, Outreau, Longuenesse, Loon-Plage 2, Boulogne 3, Gravelines 2, Neufchatel, Marquette, Blériot, Grande-Synthe 2, Bailleul, Bergues.

RÉGIONALE Guînes 2, Bourbourg, Calais Pascal, Loon-Plage 3, Grand-Fort-Philippe, Bray-Dunes, Rinxent, Esquelbecq, Malo, Boulogne Aiglon, Oye Plage, Marck 3.

EXCELLENCE Arnèke, Cappelle-la-Grande, Ghyvelde, Téteghem, Grand-Fort-Philippe 2, Saint-Pol-sur-Mer, Petite-Synthe, Leffrinckoucke, Wormhout, Bergues 2, Armbouts-Cappel, US Coudekerque.

PREMIÈRE DIVISION Poule A : Millam, Loon-Plage 4, Dunkerque sud, Bray-Dunes 2, ASA Grande-Synthe, Bourbourg 2, O Grande-Synthe 3, Ghyvelde, Malo 2, Gravelines 3, Fort-Mardyck, Mardyck.

Poule B : Bavinchove, Houtland, Uxem, Warhem, Steenvoorde, Rexpoëde, Quaedypre, Grande-Synthe AMAL, Cappelle-la-Grande 2, Bergues 3, Zégerscappel, Bollezeele.

DEUXIÈME DIVISION Poule A : US Coudekerque 2, Rosendaël, Leffrinckoucke 2, Petite-Synthe 2, Téteghem 2, Hondschoote, Bourbourg 3, Uxem 2, Cappelle-la-Grande 3, Dockers Dunkerque, Socx, RC Coudekerque.

Poule B : Bierne, Pitgam, Armbouts-Cappel 2, Arnéke 2, Esquelbecq 2, Wormhout 2, Herzeele, Steenvoorde 2, Steene, Looberghe, Noordpeene/Zuytpeene, Zégerscappel 2.

TROISIÈME DIVISION Poule A : Spycker, USL Dunkerque 4, Craywick, Gravelines 4, Saint-Pol-sur-Mer 2, Grand-Fort-Philippe 3, Loon-Plage 5, Rosendaël 2, Malo 3, Fort-Mardyck 2, Dockers Dunkerque 2, Brouckerque.

Poule B : Ghyvelde 3, Cappelle-la-Grande 4, Hoymille, Téteghem 3, Petite-Synthe 3, Hondschoote 2, Warhem 2, Morins, Bray-Dunes 3, Killem, Bergues 4, Bierne 2.

Poule C : Noordpeene/Zuytpeene 2, Esquelbecq 3, Cassel, Rexpoëde 2, Herzeele 2, Oost-Cappel, Armbouts-Cappel 3, Houtland 2, Bavinchove 2, Nieurlet, Bollezeele 2, Lederzeele.
Stef
Stef

Aantal berichten : 635
Registration date : 05-03-08

http://community.webshots.com/user/stefvdd

Terug naar boven Ga naar beneden

Terug naar boven


 
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum